Thurmann, Peder Cappelen(1839-1919)
Budeie med får i landskap
Olje på lerret
86x63
Signert nede t.h.: P. Thurmann
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
86x63
Vurdering