Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Skogsvei

Olje på lerret
65x54
Usignert.

Signert på baksiden av lerretet: Torsteinson.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 5 000