Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Skogsvei
Olje på lerret
65x54
Usignert.
Signert på baksiden av lerretet: Torsteinson.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
65x54
Usignert.
Vurdering