Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Løvtrær i høstdrakt med skjærer 1914
Olje på lerret
94x84
Signert og datert nede t.v.: B. Folkestad. 1914.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
94x84
Vurdering
NOK 30 000