Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Kystlandskap, Norge 1856
Olje på lerret
41x61
Signert og datert nede t.v.: JF Eckersberg 1856
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
41x61
Vurdering