Tannæs, Marie(1854-1939)
Snevær
Olje på lerret
86x58
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sneveir. Motivet skal være fra Stensparken.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000 med forbehold