Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Madonna
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: E.H.J.
Signert, påtegnet med tittel og datert 1949 på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 19. november 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: E.H.J.
Vurdering