Nerdrum, Odd(1944-)
Isola
Litografi, lysmål
46x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 73/180
Vurdering
Auksjonert lørdag 19. august 2000 kl 15:00
Tilslag NOK 12 500
Litografi, lysmål
46x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 73/180
Vurdering