Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Tun i regnvær
Olje på lerret
80x53
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 25. mai 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
80x53
Signert nede t.h.: L. Eikaas
Vurdering