Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Oppstilling med mugge og frukter
Litografi
37x34
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi
37x34
Vurdering