Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hode
Litografi
50x35
Signert nede t.h.: Ludv. Eikaas
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800
Litografi
50x35
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering