Marini, Marino(1901-1980)
Rytter
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Marino
Nummerert nede t.v.: 34/40.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 700
Litografi
65x50
Signert nede t.h.: Marino
Nummerert nede t.v.: 34/40.
Vurdering