Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Frukttre 1918
Blyant på papir, lysmål
38x25
Signert og datert nede t.v.: HLM -18.
Vurdering
NOK 800
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 400
Blyant på papir, lysmål
38x25
Vurdering
NOK 800