Werenskiold, Dagfin(1892-1977)
Hageblomster 1953
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede på midten: DW 1953
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 5 000