Fleurs des Champs 1969
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 69
Påtegnet med nr. 14, tittel, mål, signert og datert på baksiden av lerretet. Uinnrammet.
Galerie Ariel, Paris, kat.nr. 5743.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000