Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Komposisjon med figurer 1986
Litografi, lysmål
64x46
Signert og datert nede t.h.: JM Hansen-Kron 86
Nummerert nede t.v.: V/XXV.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi, lysmål
64x46
Nummerert nede t.v.: V/XXV.
Vurdering