Hendriksen, Ulrik(1891-1960)
Alker
Litografi, lysmål
53x74
Signert nede t.h.: Ulrik Hendriksen
Maleri med samme motiv av Ulrik Hendriksen befinner seg i Nasjonalgalleriet.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 500