Haslund, Otto(1842-1917)
Gårdstun med frittgående høns
Olje på lerret
35x47
Signert nede t.v.: Otto H.
Påtegnet noe utydelig på avrevet lapp på baksiden, på blindrammen: "Otto Haslund Tjældgaarden ved ...".
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 700