Heggtveit, Øyvind(1884-1961)
Munk med hevet rømerglass
Olje på lerret
42x33
Signert nede t.v.: Öyv. Heggtveit
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
42x33
Vurdering