Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Forsommernatt Telemark 1985
Litografi, lysmål
62x44
Signert og datert nede t.h.: Reidar Fritzvold -85.
Nummerert nede t.v.: 56/180. Påtegnet nede t.v.: Orig. lito.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 800