Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Bjørnarå Setesdal

Litografi, lysmål
45x37
Signert nede t.h.: Reidar Fritzvold.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: "H.C. V-XIII oppl. 200". Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 700