Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Bjørnarå Setesdal
Litografi, lysmål
45x37
Signert nede t.h.: Reidar Fritzvold.
Nummerert og påtegnet nede t.v.: "H.C. V-XIII oppl. 200". Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 700