Johannessen, Jens(1934-)
Hustak
Litografi, lysmål
44x33
Signert nede t.h.: Jens Johannessen
Nummerert nede t.v.: 50-101. Fra 1983.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 800
Litografi, lysmål
44x33
Vurdering