Johannessen, Jens(1934-)
Blodlønn
Litografi, lysmål
51x34
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 59/101. Fra 1982.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 800
Litografi, lysmål
51x34
Vurdering