Midelfart, Willi(1904-1975)
Landskap med steingjerde og låve
Olje på plate
32x40
Signert nede t.v.: W Midelfart
Signert på baksiden av platen: Willi Midelfart.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på plate
32x40
Vurdering