Munthe, Lagertha(1888-1984)
Skogsinteriør 1937
Olje på lerret
68x50
Signert og datert nede t.h.: Lagertha Munthe 1937.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
68x50
Vurdering
NOK 3 000–5 000