Casford, Michael(1940-2005)
Oppstilling på bord med katt
Olje på lerret
105x75
Signert nede t.h.: Michael Casford
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
105x75
Vurdering
NOK 10 000–12 000