Casford, Michael(1940-2005)
Katt, piano, slange
Olje på lerret
100x65
Signert nede t.h.: Michael Casford
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
100x65
Vurdering
NOK 10 000