Arnoldus, Aslaug Moe(1904-1981)
Norsk dal 1934
Olje på plate
33x38
Signert og datert nede t.h.: Aslaug Arnoldus 34.
Påtegnet med tittel på baksiden: "Norsk dalgång".
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
33x38
Vurdering
NOK 2 000