Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Elvelandskap
Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen
Påtegnet på baksiden: Gudmund Stenersen.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
48x61
Signert nede t.h.: Stenersen
Vurdering
NOK 5 000