Stixrud, Christoffer(1900-1968)
Fra Enerhaugen 1949
Olje på plate
27x33
Signert nede t.h.: Chr. Stixrud
Påtegnet med tittel og datert 1949 på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på plate
27x33
Vurdering