Heggtveit, Øyvind(1884-1961)
Hus og trær
Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: Öyv. Heggtveit
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 600
Olje på lerret
45x60
Vurdering