Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Båter i havn 1913

Radering, lysmål
21x25
Signert og datert i platen nede t.v.: Otto Johansen 13.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 2 000