Johansen, Otto Emil(1886-1934)
Båter i havn 1913
Radering, lysmål
21x25
Signert og datert i platen nede t.v.: Otto Johansen 13.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000
Radering, lysmål
21x25
Vurdering