Fish, Janet(1938-)
Oppstilling med glass 1976
Litografi
76x55
Signert og datert nede t.h.: Janet Fish 76
Nummerert nede t.v.: 2/150.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
76x55
Nummerert nede t.v.: 2/150.
Vurdering
NOK 4 000