Berger, Einar(1890-1961)
To figurer ved Nordlandsbåt
Olje på plate
38x46
Signert oppe t.h.: E. Berger
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
38x46
Signert oppe t.h.: E. Berger
Vurdering