Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kvinne og mann
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne og mann

Tresnitt
49,5x40
Signert nede t.h.: Rian

Hengslet. Margene beskåret. Har vært brettet rundt glass ved gammel innramming, brettene er presset ned. Vannskjold nede t.h. Kan være unika, eller et meget begrenset opplag.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 10 000