Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende akt
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 87, med tittel: "Uten tittel (1957?)".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000