Mæhle, Ole(1904-1990)
Vårkveld i hagen 1940
Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.v.: Ole Mæle 40
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vårkvell i haven".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000