Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med hvite hus 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000