Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med hvite hus 1943
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000