Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Oppstilling på åkle med tinnfat og fele 1900
Olje på lerret
57x85
Signert og datert opp t.v.: Bernh. Folkestad 1900.
Tittel: Oppstilling på åkle med tinnfat, bolle, kanne og fele 1900
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00