Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Torget i Kragerø 1919

Olje på lerret
57x65
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1919

Påtegnet nede t.v.: Kragerø

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 39 000