Boll, Reinholdt(1825-1897)
Seilskuter på islagt fjord
Olje på lerret
50x79
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000 med forbehold
Olje på lerret
50x79
Vurdering