Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Skogsvann med ender
Olje på lerret
73x101
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
73x101
Vurdering