Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Skogsvann med ender

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000