Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Balke, Peder (1804-1887)
Fra Hammerfest 1851

Olje på plate
22x29
Signert og datert nede t.v.: Balke 1851

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000