Balke, Peder(1804-1887)
Fra Hammerfest 1851
Olje på plate
22x29
Signert og datert nede t.v.: Balke 1851
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på plate
22x29
Vurdering