Askevold, Anders(1834-1900)
Skogsstudie fra Eide 1868
Olje på papir, oppklebet på papp
41x34
Signert, utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold 1868
Antagelig signert av kunstneren og påtegnet med tittel på baksiden av platen: Skovstudie fra Eide af Askevold.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000