Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Landskap med innsjø 1853

Olje på papir, oppklebet på lerret som er oppklebe
22x28
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold 1853.

Vurdering
NOK 35 000–40 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000