Askevold, Anders(1834-1900)
Landskap med innsjø 1853
Olje på papir, oppklebet på lerret som er oppklebe
22x28
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold 1853.
Vurdering
NOK 35 000–40 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
22x28
Vurdering
NOK 35 000–40 000