Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Landeveien, Åsgårdstrand
Olje på lerret
109x93
Signert nede t.h.: Heyerdahl.
Fra 1890. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Hans Heyerdahl Landeveien Aasgaardstrand.
Haugar Vestfold Kunstmuseum 2000, kat. nr. 36.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 300 000