Selmyhr, Conrad(1877-1944)
Tømmerhytte i fjellandskap 1899
Olje på lerret
52x78
Signert og datert nede t.v.: Conrad Selmyhr 99
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
52x78
Vurdering
NOK 5 000