Sitje, Joronn(1897-1982)
I havegangen
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Sitje
Vurdering