Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Ved havet 1970
Olje på plate
12x47
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 70.
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 800
Olje på plate
12x47
Vurdering
NOK 1 000–1 500