Kolbjørnsen, Bjørn(1955-)
Kvinne og mannsakt i interiør
Olje på plate
24x25
Signert og datert på baksiden av platen: BK -79
Påtegnet på baksiden av platen: Bjørn Kolbjørnsen.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 1 500