Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1960
Litografi
68x45,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr - 60
Nummerert nede t.v.: 23/25. Hengslet, limt i hele øvre kant litt inn i margen. Trykket på meget tynt japanpapir.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000